دسته بندی اخبار
رکورد تولید ماهیانه شمش فولادی شکسته شد

رکورد تولید ماهیانه شمش فولادی شکسته شد

تقدیر راه آهن شرق ، از عملکرد شرکت فولاد لجستیک 

شرکت چند وجهی فولاد لجستیک به عنوان یکی از برترین شرکت های حمل و نقلی ریلی در ایران مورد تقدیر راه آهن شرق ایران قرار گرفت. دکتر علی قبادی، مدیرعامل شرکت فولاد لجستیک با بیان این موضوع گفت، : با توجه به سیاست های اتخاذ شده در شرکت ، همچنین حمایت های شرکت معظم فولاد خوزستان، تصمیم بر افزایش حمل ریلی بود که از عوامل مهم و تاثیر گذار در این تصمیم میتوان به کاهش هزینه، صرفه جویی در مصرف سوخت، حمل با تناژ بالا و تامین به موقع مواد اولیه مورد نیاز شرکت فولاد خوزستان ، نام برد. با توجه به گزارش و رصد آمار بارگیری شرکت فولاد لجستیک توسط مدیریت راه آهن، به ویژه راه آهن شرق، عملیات بارگیری از مبداء سنگان و خواف به مقصد جنوب کشور، در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته میزان 21.4% افزایش داشته است .

پیام دکتر علی قبادی بمناسبت گرامیداشت سالروز شهادت شهید محمد حسین فهمیده

لحظه لحظه دوران دفاع مقدس تداعی گر خاطراتی از دلاورمردی ها، رشادت ها، ایثارگری ها و ایمان فرزندان غیور، شهادت طلب و انقلابی این دیار اسطوره پرور است. اعتقادات انقلابی در پرتو بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) چنان در جان و روح مردم ظلم ستیز و استقلال طلب ایران نهادینه شده بود که حتی نوجوانان نیز باورمند و مومن برای دفاع از کیان ایران اسلامی شتافتند و 36000 شهید دانش‌آموز با برخورداری از اعتقادی والا و روح و اندیشه‌ای بزرگ، توانستند در مقابله با دشمن زبون و قدرت‌های استکباری حامی آن با جهاد و مقاومت و نثار خون خویش، نقش آفرینی کنند.

تبدیل تحریم به فرصت در شرکت فولاد لجستیک

تبدیل تحریم به فرصت در شرکت فولاد لجستیک؛ رکورد ده ساله حمل مواد اولیه شکسته شد شرکت چند وجهی فولاد لجستیک با بی‌اثر کردن تحريم‌های ظالمانه، توانست رکورد حمل شش ماهه مواد اولیه را جابجا نمايد.

بهترین عملکرد فولاد لجستیک در حمل مواد اولیه در 10 سال اخیر

بهترین عملکرد فولاد لجستیک در حمل مواد اولیه در 10 سال اخیر رکورد حمل شش ماهه حمل مواد اولیه کنسانتره به فولاد خوزستان شکسته شد. فولاد لجستیک با غلبه بر تحریم و گر مای تابستان، رکورد حمل شش ماهه را شکستند. دکتر علی قبادی مدیرعامل شرکت چند وجهی فولاد لجستیک در گفت و گو با خبرنگار روابط‌ عمومی با اعلام این خبر افزود: با یاری خداوند متعال و با عزم راسخ شما تلاشگران فولاد لجستیک افتخاری بزرگ، در سال تولید،پشتیبانی ها، مانع زدایی ها با شرایط وجود بیماری کرونا و تحریم های ظالمانه، در شرکت رقم خورد. فولاد لجستیک در سال جاری رکورد حمل روزانه ، ماهیانه و شش ماه اول را ارتقاء داده است .

پیام تقدیر و تشکر مدیریت مجتمع شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد از شرکت فولاد لجستیک

پیام تقدیر و تشکر مدیریت مجتمع شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد، از فعالیت های انجام گرفته در خصوص الکترونیکی کردن سیستم رزرو بار و صدور بارنامه ، در منطقه سنگان-خواف. راه اندازی این سیستم در جهت ارتقای عملکرد فعالیت های مربوط به رزرو بار، تحقق شفافیت بیشتر، ایجاد نظم فوق العاده بین راننده ها هنگام ورود و خروج به سایت، با کمک همکاران محترم مجموعه چند وجهی فولاد لجستیک انجام پذیرفت، که رضایت حداکثری مدیریت شرکت سناباد را به دنبال داشت

دیدار صمیمانه مدیر عامل فولاد لجستیک با مدیران و سرپرستان

دیدار صمیمانه مدیر عامل فولاد لجستیک با مدیران و سرپرستان در این دیدار آقای دکتر قبادی مدیر عامل در خصوص ارائه گزارش عملکرد شرکت فولاد لجستیک صحبت کردند. به گزارش خبرنگار روابط عمومی نهم شهریور ماه سال 1400دکتر علی قبادی خاطر نشان کرد : امروز شرکت فولاد لجستیک در بهترین شرایط کاری نسبت به 11 سال گذشته قرار دارد. آمادگی به کار واگنها، میران حمل، تناژ حمل ریلی و جاده ای محصولات و مواد اولیه فولاد خوزستان و همچنین در حوزه‌ مالی(مسائل مربوط به سود و زیان شرکت) در بهترین حالت خود در ادوار گذشته است.

 ایجاد استراحتگاه رایگان ویژه رانندگان در شرکت صنعت فولاد شادگان

ایجاد استراحتگاه رایگان ویژه رانندگان در شرکت صنعت فولاد شادگان 🔹شرکت فولاد لجستیک با توجه به اهمیت خدمات رسانی مطلوب به رانندگان گرانقدر در شرکت صنعت فولاد شادگان به تازگی با تجهیز دو عدد کانکس، استراحتگاه رانندگان را مورد بهره برداری قرار گرفت.

بالاترین رکورد حمل روزانه کنسانتره از آغاز تاسیس تاکنون

✨ بالاترین رکورد حمل روزانه کنسانتره از آغاز تاسیس تاکنون شرکت چند وجهی فولاد لجستیک با موفقیت بالاترین رکورد حمل روزانه کنسانتره را از آغاز تاسیس تاکنون در کارنامه خود ثبت کرد.

پیام تسلیت ماه محرم

باز هم فصل عزای تو شده یا مظلوم دیده خونبار برای تو شده یا مظلوم عرض تسلیت و تعزیت به مناسبت آغاز ایام عزای حسینی

بارگیری واگن های سانحه دیده در منطقه سنگان

بارگیری واگن های سانحه دیده در منطقه سنگان طی پیگیری های مکرر، مدیرعامل محترم شرکت فولاد لجستیک، آقای دکتر قبادی و معاونت محترم بهره‌برداری شرکت فولاد خوزستان، همچنین واحد فنی و مهندسی شرکت و هماهنگی های انجام شده توسط نماینده محترم مدیرعامل مستقر در سنگان، بعد از گذشت 14 ماه از سانحه سال 1399 در ایستگاه خواف موفق به بارگیری دو دستگاه واگن سانحه دیده شدیم.

دیدار مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان با مدیرعامل شرکت چند وجهی فولاد لجستیک

امین ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان با علی قبادی مدیرعامل شرکت چند وجهی فولاد لجستیک دیدار کرد. به گزارش خبرنگار روابط عمومی، امین ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان با همراهی غلامرضا فروغی نیا مدیر روابط عمومی و جمعی از مسئولان این شرکت، روز دوشنبه ۱۱ مردادماه ۱۴۰۰ با مدیرعامل و کارکنان شرکت‌ چند وجهی فولاد لجستیک دیدار و گفت و گو کرد. در این دیدار علی قبادی مدیرعامل شرکت چند وجهی فولاد لجستیک گزارشی از عملکرد قابل توجه این شرکت در چهارماه نخست سال ۱۴۰۰ و همچنین روند اثربخش فعالیت ها بر زنجیره تامین مواد اولیه فولاد خوزستان ارائه نمود.

رکورد بی سابقه حمل در 11 سال گذشته 

دکتر علی قبادی مدیرعامل شرکت چند وجهی فولاد لجستیک در گفت‌ وگو با خبرنگار روابط عمومی، اظهار داشت : در چهار ماه نخست امسال با همت و پشتکار کارکنان شرکت فولاد لجستیک ، حمایت ها و رهنمودهای مؤثر مدیر عامل محترم شرکت فولاد خوزستان، این شرکت موفق بدستیابی به رکورد بی سابقه ای در حمل ریلی و جاده ای سنگ آهن گردیده است. وی با بیان اینکه از اواخر سال گذشته به کمک تلاش ها و برنامه ریزی های صورت گرفته در این خصوص، توانسته ایم در بازه ی زمانی 4 ماه نخست امسال، بیشترین مقدار حمل را در 5 سال گذشته به ثبت رسانیم که این مقدار تناژ بیش از دو میلیون و دویست هزار تن مواد اولیه بوده که به نوبه ی خود نشان دهنده ی رشد ۱۵ درصدی در زمینه ی می باشد که بدون شک دستیابی به این میزان حمل نتیجه هماهنگی ، کار گروهی و تکیه بر توانایی کارکنان و مدیران باتجربه این شرکت میباشد.

شرکت چند وجهی فولاد لجستیک رکورد بی‌سابقه حمل مواد اولیه فولادی را در چهارماه اول سال۱۴۰۰ شکست.

شرکت چند وجهی فولاد لجستیک رکورد بی‌سابقه حمل مواد اولیه فولادی را در چهارماه اول سال۱۴۰۰ شکست. علی قبادی مدیرعامل شرکت چند وجهی فولاد لجستیک در گفت‌ وگو با خبرنگار روابط عمومی، اظهار داشت: دستیابی بی‌سابقه به رکورد حمل چهار ماهه، نسب به سال‌های اخیر با همت و پشتکار کارکنان شرکت فولاد لجستیک و حمایت‌های مستمر و رهنمودهای مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان محقق شد.

سالروز شهادت پنجمین اختر تابناک آسمان ولایت حضرت امام محمد باقر (( علیه السلام ))

هفتم ماه ذی الحجه مصادف است با سالروز شهادت پنجمین اختر تابناک آسمان ولایت حضرت امام محمد باقر (( علیه السلام )) ، شهادت این بزرگوار را به تمامی ارادتمندان خاندان اهل بیت عصمت و طهارت تسلیت می گوییم .

بازدید مدیر عامل فولاد لجستیک از انبار مرکزی

امروز یکشنبه مورخ1400/04/20، علی قبادی، مدیرعامل شرکت فولاد لجستیک بازدیدی از انبار مرکزی قطعات این شرکت به عمل آوردند. در این بازدید که از انبار مرکزی واقع در اهواز، شهرک صنعتی شماره ۴، انبار مرکزی قطعات ریلی شرکت فولاد لجستیک انجام شد، آقای مهندس روزبه افشاری، خلاصه ای از اقدامات انجام شده در خصوص فرآیند ایجاد و سیستماتیک شدن انبار و اقدامات انجام شده در این خصوص را به شرح ذیل توضیح دادند:

بازدید شبانه آقای دکتر قبادی از دفتر جدید اهواز

بازدید شبانه آقای دکتر قبادی از دفتر جدید اهواز

پیام تبریک مدیرعامل به مناسبت روز صنعت و معدن

آقای دکتر علی قبادی در پیامی روز صنعت و معدن را به همه فعالان و تلاشگران این عرصه تبریک گفتند." دهم تیرماه روز تجلی و نمایش نقش مهم حوزه های صنعت و معدن است. اهمیت بالای این دو حوزه ما را بر آن می دارد تا در جهت تحقق اهداف بلند مدت با همکاری دست اندرکاران و فعالان این عرصه، با عزمی ملی و مدیریتی جهادی در جهت توسعه کشور گام برداریم."

سالگرد ارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد لجستیک، دکتر علی قبادی، مدیر عامل شرکت، در پیامی سالگرد ارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره) را تسلیت گفت.

دیدار مدیران مجموعه فولاد لجستیک و راه آهن

روز دوشنبه مورخ 03/03/1400 ، همزمان با سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر، در ادامه جلسه اخیر فیمابین مدیران عامل فولاد خوزستان و راه آهن و تکلیف بررسی و حل بعضی از معضلات فیمابین، جلسه ای با حضورآقایان قبادی، مدیرعامل فولاد لجستیک، جعفری، معاون بازرگانی و بهره بردای راه آهن ج.ا.ا، و پور عبدی، مدیر حمل و نقل صنعتی شرکت فولاد خوزستان برگزار گردید.

دیدار آقای قبادی مدیرعامل شرکت فولاد لجستیک با مدیران شرکت بیمه تجارت نو

روز یکشنبه مورخ 02/03/1400 ، نشستی صمیمانه میان آقایان قبادی و شاه حسینی، مدیر محترم گروه نو اندیشان بیمه تجارت نو برگزار گردید،

دیدار مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان با معاون وزیر راه و شهرسازی

به گزارش خبرنگار روابط‌عمومی، امین ابراهیمی مدیرعامل یکم خردادماه ۱۴۰۰ به همراه مرتضی پورعبدی مدیر حمل و نقل صنعتی و علی قبادی مدیرعامل شرکت چندوجهی فولاد لجستیک در دفتر راه‌ آهن جمهوری اسلامی ایران با سعید رسولی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه‌ آهن دیدار کردند.

برگزاری دوره آموزشی ایمنی و اطفا حریق ویژه پرسنل فولاد لجستیک

برگزاری دوره آموزشی ایمنی و اطفا حریق ویژه پرسنل فولاد لجستیک

پیام مدیرعامل به مناسبت روز قدس

مدیرعامل شرکت فولاد لجستیک در پیامی روز قدس را به کلیه همکاران شرکت تبریک گفتند.

بازدید مدیرعامل فولاد لجستیک از واحدهای عملیاتی پایانه خدماتی رفاهی 

بازدید مدیرعامل فولاد لجستیک از واحدهای عملیاتی پایانه خدماتی رفاهی مدیرعامل شرکت فولاد لجستیک از واحدهای اداری و عملیاتی پایانه خدماتی رفاهی شرکت بازدید کرد. به گزارش خبرنگار روابط‌ عمومی، علی قبادی مدیرعامل محترم صبح روز یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ با حضور در بین کارکنان واحدهای اداری و عملیاتی پایانه شرکت فولاد لجستیک، به صورت مستقیم با کارکنان واحدها به گفت و گو پرداخت. در این دیدار صمیمی که با کارکنان واحدهای اداری،انبارداری و تعمیرگاه ماشین های ملکی شرکت برگزار شد، مدیرعامل فولاد لجستیک از تلاش‌های بی‌وقفه کارکنان تقدیر و تشکر نمود و اظهار داشت که رفاه کارکنان فولاد لجستیک از اولویت‌های شرکت میباشد و افزود، کارکنان در زمان حضور در محل کار و با همبستگی و افزایش بهره وری، باعث افزایش نرخ آماده‌ به کاری ماشین های ملکی خواهند شد . با این شرایط، رسیدن به هدف اصلی، حمل و نقل مواد اولیه از طریق جاده ای برای شرکت فولاد خوزستان و تامین سودآوری در بخش جاده ای را، تعمیم می بخشند. مدیرعامل شرکت فولاد لجستیک در پایان این بازدید، با اظهار خرسندی، برای کارکنان پایانه خدماتی رفاهی آرزوی سلامتی روزافزون درشرایط پاندمی کرونا را خواستار شدند. روابط عمومی شرکت فولاد لجستیک

رشد چشمگیر عملیات حمل ریلی شرکت فولاد لجستیک

دکتر علی قبادی مدیر عامل شرکت فولاد لجستیک در نشستی صمیمانه با گروهی از کارگران و پرسنل شرکت از زحمات آنان تشکر و قدردانی نمودند.

پیام تبریک مدیرعامل شرکت فولاد لجستیک به مناسبت هفته کار و کارگر

پیام تبریک مدیرعامل شرکت فولاد لجستیک به مناسبت هفته کار و کارگر

جلسه کارگروه سیر و حرکت در بستر اسکای روم برگزار شد

ویدیو کنفرانس کارگروه سیر و حرکت با موضوع هماهنگی بهره برداری و آماده بکاری ناوگان ریلی و جاده ای در روز پنجشنبه مورخ 19/01/00 برای نخستین بار در بستر اسکای روم برگزار شد.

پیام نوروزی مدیرعامل به مناسبت سال 1400

جناب دکتر علی قبادی مدیر عامل محترم شرکت چند وجهی فولاد لجستیک در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۰، سال جدید و عيد باستاني نوروز را به كاركنان اين شركت تبريك و تهنيت گفت. متن پیام جناب دکتر علی قبادی به شرح زیر است: بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحیم یا مقلّب القلوب و الابصار، یا مدبّر اللّیل و النّهار، یا محوّل الحول و الاحوال، حوّل حالنا الی احسن الحال. اللّهُمَّ اهدِنا هُدَی المُهتَدین وَارزُقنَا اجتِهادَ المُجتَهِدین. «خداوند منان را سپاسگذاريم که در سايه الطاف بيکرانش فرصت تجربه سال جديد ديگري را بر ما ارزاني داشت تا با الهام از آنچه گذشت، گام در مسير آينده بگذاريم. فرارسيدن سال نو هميشه نويد بخش افکار، کردار و تصميم هاي نو است و حلول سال نو و تولد دوباره طبيعت همواره يادآور تحول به مراحل نيکوتر و برتر است. شرکت چند و جهی فولاد لجستیک،سال ۹۹ را در حالي پشت سر گذاشت، تداوم همه‌گیری بیماری کرونا سال و ایام سختی را پشت سر گذاشتیم که با وجود همه سختي ها و تنگناها توانست با شناسايي نقاط قوت و ضعف، تهديدها را به فرصت تبديل نموده و در راستاي اهداف و چشم انداز خود گام بردارد و اميدوار است در سال جدید، جشن عید نوروز را با جشن شکست کرونا پیوند بزنیم و شاهد بازگشت سلامتی و آرامش به کشور عزیزمان باشیم و به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی و با نامگذاری سال ۱۴۰۰ «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» به فضل الهي و با همت خود در سال جديد برگ هاي زرين ديگري بر كتاب پر افتخار صنعت حمل و نقل لجستیکی كشورمان بيافزايد. با عرض تبريک و شادباش فرا رسيدن سال نو، افتخار دارد بدينوسيله از تلاش، همدلي و همراهي يکايک مديران و تمامی کارکنان محترم که سرمايه اصلي هر شركت محسوب مي شوند، تشکر و قدرداني نموده و از درگاه حضرت احديت براي شما عزيزان و خانواده محترمتان فردايي روشن، بهروزي و توفيق روز افزون آرزو نمايم. علی قبادی مدیر عامل شرکت فولاد لجستیک

پیام مدیرعامل شرکت فولادلجستیک به مناسبت ایام شعبانیه و روز پاسدار

جناب آقای دکتر قبادی مدیرعامل فولاد لجستیک با صدور پیامی فرا رسیدن سوم شعبان،میلاد باسعادت حضرت ابا عبدالله حسین و روز پاسدار را به همکاران محترم و پاسداران انقلاب اسلامی تبریک گفت. متن پیام به این شرح است: مژده ای دل که دگر سوم شعبان آمد پیک شادی ز بر حضرت جانان آمد سوم شعبان، روز پاسدار، روز تحقق پاسداری از اسلام حقیقت و مکتب الهی و تبلور دفاع از اهداف و ارزشهای متعالی اسلامی است که به عنوان الگوی کارآمد و مردمی با کارنامه ای درخشان و پر افتخار در عرصه های مختلف تاریخ انقلاب اسلامی و نقش محوری آن در دفاع از ارزشها و عینیت بخشیدن به عزت و اقتدار حسینی نمود پیدا می کند. روز جانباز تجلی گر راستین ایثارگری ها، مجاهدت ها و از خود گذشتگی های جانبازان عزیز و صبوری است که در مکتب بزرگ جانباز دشت کربلا و سید و مولای خود درس ایثار و وفاداری خوانده اند و در لبیک به دعوت پیر و مرادشان جان های خویش را سپر تیر دشمنان اسلام کردند و از آب و خاک میهن اسلامی حراست نمودند. این بزرگواران تفسیر دوباره و عینی کاروان امام سجاد (ع) هستند، که سالها مقاومت و پایداری در راه هدف را به نمایش گذاشتند و پیام آور عجز و زبونی ظالمان شدند. اینجانب ضمن پاسداشت همه سلحشوری ها و فداکاری های پاسداران انقلاب اسلامی و جانفشانی ها و استقامت جانبازان سرافراز و آزادگان غیور، ایام خجسته شعبانیه و مناسبت های فرخنده این ماه را تبریک و تهنیت عرض نموده، سلامتی و توفیق روز افزون آنان را در سایه عنایات الهی مسالت دارم و همچنین آرزوی اقتدار و بالندگی برای ایران عزیز اسلامی، را از خداوند منان خواهانم.

پیام تبریک مدیرعامل شرکت فولاد لجستیک به مناسبت عید مبعث

وحی شد بر مصطفی برخیز، اقرا باسم ربّک/ ای حبیب من ز جا برخیز، اقرا باسم تیره شد رخسار گیتی، خیره شد دیو تباهی/چیره شد جهل عِما برخیز، اقرا‌ باسم ربّک خداوند او را در زمانی فرستاد که روزگاری بود پیامبری برانگیخته نشده بود و مردم در خوابی طولانی به سر می بردند،فتنه ها بالا گرفته و کارها پریشان شده بود.آتش جنگ ها شعله می کشید،دنیا بی فروغ و پر از مکر و فریب گشته، برگ های درخت زندگی به زردی گراییده و از به بار نشستن آن قطع امید شده بود. این جانب سالروز برگزیده شدن خوب ترین خلقت خدا،رسول نور و روشنی حضرت محمد مصطفی (ص) را به همکاران ارجمندم و همچنین عموم مسلمین تبریک عرض نموده و از خداوند منان موفقیت همگان را به یمن این روز بزرگ آرزومندم. علی قبادی مدیرعامل شرکت فولاد لجستیک

بازدید مدیرعامل شرکت فولاد لجستیک از غرفه های نمایشگاهی در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی

بازدید مدیرعامل شرکت فولاد لجستیک از غرفه های نمایشگاهی در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی علی قبادی مدیرعامل شرکت چند وجهی فولاد لجستیک و هیات همراه از غرفه های نمایشگاهی در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی بازدید کردند. به گزارش خبرنگار روابط عمومی، در حاشیه هشتیمن نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی، مدیرعامل شرکت چند وجهی فولاد لجستیک در راستای همکاری با تولید کنندگان و قطعه سازان ریلی و به منظور حذف واسطه ها و ارتباط مستقیم با تامین کنندگان، تولیدکنندگان و تامین بخشی از قطعات مورد مصرف سال ۱۴۰۰ خود، از غرفه شرکت های حاضر در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی بازدید کرد. مدیرعامل شرکت چند وجهی فولاد لجستیک در این بازدید اظهار داشت: در حال حاضر شکاف قیمتی زیادی بین تولید کننده و مصرف کننده در بازار شکل گرفته است و سود این اختلاف قیمت به جیب واسطه گران می‌رود. برای ایجاد تعادل باید «رانت شکاف قیمتی» در معاملات فولاد حذف شود. دکتر قبادی تاکید کرد: حذف واسطه ها يكی از ارزشمندترين کارهای ممکن در صنعت حمل و نقل ریلی و تعمیرات محسوب می شود و این امر باعث كاهش قيمت كالاها و خدمات و همچنین در راستای حمایت از تامین کنندگان و به ویژه تولید کنندگان قطعات یدکی و مصرفی صنعت ریلی است. وی در پایان سخنان خود اظهار داشت: شرکت چند وجهی فولاد لجستیک جهت تامین بخشی از قطعات مورد مصرف سال ۱۴۰۰ خود با تولید کنندگان و قطعه سازان همکاری مستقیم خواهد داشت و این امر باعث كاهش قيمت تمام شده کالا و حذف واسطه گران است.

بازدید سعید رسولی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن جمهور اسلامی ایران از غرفه فولاد لجستیک در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی

بازدید سعید رسولی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن جمهور اسلامی ایران از غرفه فولاد لجستیک در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی به گزارش از روابط عمومی،دومین روز از برگزاری هشتمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی مورخ ۱۴ اسفند ماه۹۹ آقایان سعید رسولی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن جمهور اسلامی ایران ،مهندس جعفری معاون محترم بهره برداری و بازرگانی راه آهن ج.ا.ا ودکتر نوراله بیرانوند معاون تأمین سرمایه و اقتصاد حمل و نقل راه آهن، در غرفه فولاد لجستیک حضور بعمل آوردند. دکتر قبادی ، مدیر عامل شرکت فولاد لجستیک، ضمن خوش‌آمد گویی به میهمانان اظهار داشت،با بیان اهمیت حمل ونقل ریلی که مورد تأکید ویژه مسئولین کشوری و استانی است، خاطرنشان کرد: از دیرباز همکاری های بسیار تنگاتنگی میان فولاد لجستیک و راه آهن جمهوری اسلامی ایران بوده است وبادر اختیار داشتن ظرفیت ناوگان ریلی شرکت فولاد لجستیک و اشاره به افزایش ظرفیت مواد اولیه فولاد برای ارسال محصولات، با توجه به تبعات حمل ونقل جاده ای، توجه واهتمام لازم را بر توسعه و گسترش حمل ونقل ریلی یک اصل مهم و ضروری دانست. در ادامه نشست وی با اشاره به موضوع افزایش نرخ حق دسترسی ولکوموتیو شرکت راه آهن که در سال جاری افزایش داشته و متعاقبا باافزایش نرخ هزینه تعمیرات واگن های باری این امر باعث زیان آور شدن شرکتهای ریلی خواهد شد و نرخ حمل و نقل ریلی با حمل و نقل جاده ای برابری خواهد کرد. سعید رسولی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن جمهور اسلامی ایران در این راستا خاطر نشان کرد شرکت راه‌آهن با عزم و اراده در حمایت از شرکت‌هایی ریلی این موضوع را پیگیری خواهد کرد که این امر، باعث بروز مشکلات در شرکتهای ریلی نشود.

هشتمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی «صنایع، تجهیزات، و خدمات وابسته»

هشتمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی، با موضوع «صنایع، تجهیزات، و خدمات وابسته» برگزار شد. به گزارش خبرنگار روابط عمومی، هشتمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی با حضور: محسن صالحی نیا معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو)،سعید رسولی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن جمهور اسلامی ایران و دکتر حسن زمانی رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی تهران و سایر مدیران صنعت ریلی به همت راه آهن جمهوری اسلامی ایران ۱۳ الی ۱۶ اسفندماه ۱۳۹۹ در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد. سعید رسولی امروز در هشتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی گفت:شرکت راه‌آهن با عزم و اراده در حمایت از تولید داخل و با راه‌اندازی سامانه جامع رونق و جهش تولید بیش از چهار هزار قطعه که توسط شرکت‌های دانش بنیان داخلی ساخته شده است، در این سامانه بارگذاری کرده و اطلاعات آن را در اختیار عموم مصرف‌کنندگان قرار داده است. مدیرعامل راه‌آهن ادامه داد: در این سامانه هزار و ۴۰۰ قطعه که هنوز وارداتی است با مشخصات کامل بارگذاری شد و در اختیار عموم صنعتگران و شرکت های دانش بنیان‌ قرار داده است. ما از تولید کنندگان حمایت معنوی و مادی می‌کنیم تا بتوانند این قطعات را داخل کشور بومی سازی کنند. معاون وزیر راه و شهر سازی و مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران ، گفت : اشتیاق تولید کنندگان ریلی برای حضور در این نمایشگاه مصداق تحقق شعار " جهش تولید" در سال جاری است . شرکت فولاد لجستیک علاوه بر برپایی غرفه، به منظور ارایه خدمات لجستیکی،تعمیرات و نگهداری در حوزه ریلی،بتواند با شرکتهای داخلی و خارجی تولید کننده قطعات همکاری و با استفاده از پتانسیل موجود نقش خود را در حمل و نقل ترکیبی و با در اختیار داشتن ظرفیت ۷۰هزار هکتاری در بندر امام خمینی در تخلیه و حمل نقل مواد صادراتی و وارداتی محصولات فولادی با توجه به ماموریت خود در شرکت فولاد خوزستان با قدرت در این دوره برپایی نمایشگاهی بیان کند. علی قبادی مدیر عامل محترم شرکت فولاد لجستیک در سخنی اظهار کرد: در سال جهش تولید با اقداماتی که این شرکت علی‌رغم همه مشکلات در زمینه‌های مختلف لجستیکی، توانسته‌ایم رکوردهای تولید روزانه، ماهانه،را به ثبت برسانیم. وی با بیان اینکه امیدواریم روند فعلی را در مجموعه فولاد لجستیک ادامه دهیم، افزود: در حوزه حمل و نقل لجستیکی ، امیدواریم بتوانیم در پایان سال، رکورد حمل سالانه را بزنیم و افتخاری به افتخارات مجموعه فولاد لجستیک بیافزاییم. وی تصریح کرد: یکی از اولویت‌های اصلی شرکت فولاد لجستیک، تامین مواد اولیه شرکت‌ فولاد خوزستان خواهد بود. مدیرعامل شرکت فولاد لجستیک ادامه داد: کارهای توسعه‌ای در شرکت فولاد لجستیک با سرعت و پیشرفت خوبی در حال انجام است و امیدواریم طرح‌های توسعه‌ای شرکت، از جمله ساماندهی انجمن صنفی شرکتهای شهرستان شادگان در شرکت صنعت فولاد شادگان، افزایش ظرفیت ناوگان حمل و نقل جاده ای ،که منجر به افزایش بهروری و تامین مواد اولیه فولادی خواهد شد.

دومین رکورد بارگیری سنگ آهن

دستیابی به دومین رکورد متوالی بارگیری روزانه سنگ آهن در اسفندماه سال1399به میزان 30،040 تن سنگ آهن در تاریخ 1399/12/10 كه به لطف خداوند متعال و تلاش و کوشش کارکنان پرتلاش و زحمتکش شرکت فولادلجستیک و پشتیبانی شرکت فولادخوزستان محقق گردید را, صمیمانه تبریک عرض می کنم. سلامتی و موفقیت شما و همکاران محترم را از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

رکورد بارگیری روزانه

دستیابی به رکورد بارگیری روزانه در سال 1399 سنگ آهن به میزان 30000 تن سنگ آهن در تاریخ 1399/12/09 كه به لطف خداوند متعال و تلاش و کوشش کارکنان پرتلاش و زحمتکش شرکت فولاد لجستیک و پشتیبانیشرکت فولاد خوزستان محقق گردید را, صمیمانه تبریک عرض می کنم

حضور فولاد لجستیک در هشتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و صنایع ریلی

حضور فولاد لجستیک در هشتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و صنایع ریلی

آقای محمد حسنا به سمت مدیر پایانه حمل و نقل جاده ایی شرکت فولاد لجستیک منصوب گردید.

باحکم جناب آقای دکترقبادی مدیر عامل محترم شرکت فولاد لجستیک، جناب آقای محمد حسنا به سمت مدیر پایانه حمل و نقل جاده ایی شرکت منصوب گردید. به گزارش روابط عمومی ، مراسم تودیع آقای میلاد عاشوری مدیر سابق پایانه و معارفه آقای محمد حسنا بعنوان مدیر جدید با حضور آقایان مهندس ایمان برون ، دکتر علی مظاهری و مهندس زائری صبح روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۲/۶ در دفتر پایانه اهواز برگزار شد .

علی قبادی به سمت مدیرعامل شرکت چند وجهی فولاد لجستیک منصوب شد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی، مراسم تکریم احمد رویائی مدیرعامل سابق و معارفه علی قبادی مدیرعامل جدید شرکت چند وجهی فولاد لجستیک با حضور اعضای هیات مدیره صبح روز دوشنبه ۴ اسفندماه ۱۳۹۹ در دفتر این شرکت در تهران برگزار شد.

بازدید هیات مدیره فولاد خوزستان از شرکت لکوموتیو ریل اروند

به گزارش خبرنگار روابط عمومی، جناب آقای مهندس صلواتی پور عضو محترم هیات مدیره شرکت فولاد خوزستان در خصوص بررسی آخرین وضعیت شركت لکوموتیو ریل اروند، از واحدهای اداری وکارگاه های عملیاتی تعمیرات واگن در این شرکت بازدید بعمل آورد .

آگهی فراخوان دعوت به همکاری شرکتهای حمل و نقل جاده ای  

آگهی فراخوان دعوت به همکاری شرکتهای حمل و نقل جاده ای شرکت چند وجهی فولاد لجستیک در نظر دارد عملیات حمل حدود 1.000.000 تن ( یک میلیون تن) مواد معدنی(کنسانتره سنگ آهن-گندله) از مبداء معادن و شرکت های واقع در منطقه سنگان خراسان به مقصد شرکت های فولاد خوزستان واقع در اهواز و صنعت فولاد شادگان را برای مدت یک سال به شرح ذیل از طریق مناقصه به شرکتهای واجد شرایط، واگذار نماید.

پیام تبریک جناب مهندس رویائی به مناسبت فرارسیدن ولادت با سعادت حضرت عیسی مسیح(ع)

به گزارش از روابط عمومی در دیدار امروز دوشنبه مورخ ۸ دیماه۱۳۹۹، مدیر عامل محترم شرکت، جناب آقای مهندس رویایی با آقای مهندس آرتین شهبازیان، ضمن تبریک فرارسیدن ولادت با سعادت حضرت عیسی مسیح (ع) ، مسیح را پیامبر دوستی ، برادری و مبشر صلح و عدالت در سراسر جهان دانسته و خجسته زادروز این پیامبر بزرگ را به همه پیروان ادیان الهی و دوستداران صلح و خرد و عدالت تبریک و تهنیت عرض نمودند.

دستیابی بهدف۹۰% آماده بکاری ناوگان ریلی فولاد لجستیک

به گزارش از روابط عمومی در چهار ماهه اول سال ۹۹، درصد آماده بکاری ناوگان ریلی شرکت فولاد لجستیک زیر ۷۵٪ بوده که خوشبختانه با پیگیری مدیریت محترم عامل و هیات مدیره لجستیک و هیات مدیره لکوموتیوریل اروند و پرسنل همراه در دو ماهه گذشته ۸۵٪ رسید. ضمن بیان این مطلب با حضور جناب آقای قبادی مدیر عامل شرکت لکوموتیو ریل اروند در راس سکان هدایت و تغییرات مدیریتی و تلاش موثر پرسنل و پیگیرهای صورت گرفته در دو هفته اخیر درصد آماده بکاری ناوگان ریلی به ۹۰٪ رسیده است.

فراخوان مناقصه عمومی

فراخوان مناقصه عمومی شرکت چند وجهی فولاد لجستیک در نظر دارد نسبت به خرید یک دستگاه لیفتراک در حد نو با مشخصات زیر از برندهای تویوتا، هیوندای یا کوماتسو اقدام نماید. لذا متقاضیان از روز چهارشنبه مورخ 1399/09/26 لغایت دوشنبه مورخ 1399/10/01، ضمن مراجعه به دبیرخانه کمیسیون معاملات شرکت نسبت به ارائه پیشنهادات اقدام نمایند.

پیام تبریک جناب مهندس رویائی مدیرعامل شرکت فولاد لجستیک به مناسبت روز حمل و نقل

در تاریخ تحولات صنعت حمل و نقل در کشور، روزهای سرنوشت سازی بوده اند که نقشی تعیین کننده در انسجام شبکه حمل و نقل داشته اند و 26 آذرماه سال 1361، از شمار چنین روزهایی است. در این روز و در بحبوحه جنگ تحمیلی، حدود یکصد کشتی حامل کالا در بنادر جنوبی کشور، در انتظار تخلیه بار بود و بروز بحران ناشی از اتمام ذخیره کالاهای اساسی در کشور، تهدید کشتی های منتظر از سوی عراق و نیز شمول بیمه های جنگی، نگرانی هایی را برای مسئولان فراهم آورده بود. در همین روزها، رهبر کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی رحمه الله در پیامی تاریخی، کامیونداران کشور را به مشارکت در تخلیه هر چه سریع تر کشتی ها فراخواندند.

 تودیع و معارفه مدیریت مالی و منابع انسانی شرکت فولاد لجستیک

تودیع و معارفه مدیریت مالی و منابع انسانی شرکت فولاد لجستیک

 مدیر عامل جدید شرکت لکوموتیو ریل اروندمعرفی شد. 

مدیر عامل جدید شرکت لکوموتیو ریل اروند معرفی شد.

احمد رویائی مدیر عامل شرکت چند وجهی فولاد لجستیک طی پیامی، هفته بسیج را به تمامی مردم بسیجی و ولایت مدار ایران تبریک گفت

احمد رویائی مدیر عامل شرکت چند وجهی فولاد لجستیک طی پیامی، هفته بسیج را به تمامی مردم بسیجی و ولایت مدار ایران تبریک گفت

شرکت فولاد لجستیک شرکت نمونه نمونه سال ۹۹ شد

🔸 شرکت فولاد لجستیک شرکت نمونه نمونه سال ۹۹ شد.

انتصاب ایمان برون به عنوان مدیر اجرائی شرکت فولاد لجستیک

🔸 *انتصاب ایمان برون به عنوان مدیر اجرائی شرکت فولاد لجستیک* 🔸به گزارش روابط عمومی، طی حکمی از سوی احمد رویائی مدیرعامل، ایمان برون به عنوان مدیر اجرائی شرکت چند وجهی فولاد لجستیک معرفی شد. 🔸 ۲۲ مهر ماه ۹۹؛ دفتر فولاد لجستیک اهواز 🔰 *روابط عمومی فولاد لجستیک*