en ar
دسته بندی اخبار
کارکنان برتر سال 98 

🔸 در نشستی با حضور محمد نیکوکار قائم مقام مدیرعامل، مجید ملکی مشاور مدیرعامل و مهران عباس‌ زاده معاون منابع انسانی و امور اجتماعی، از کارکنان برتر شرکت فولاد خوزستان و شرکتهای تابعه در سال ۱۳۹۸ تقدیر شد. 🔸️در همین راستا جناب آقای مهندس سید مرتضی فاضلی از شرکت فولاد لجستیک به عنوان کارمند برتر سال 1398 انتخاب شدند.

تودیع و معارفه مدیر عامل فولاد لجستیک با حضور فتاحی مدیرعامل گروه توسعه فراگیر فولاد خوزستان و هیت مدیره فولاد لجستیک

به گزارش خبرنگار روابط عمومی، سه شنبه سی و یکم تیرماه ۱۳۹۹ و طی جلسه ای با حضور سید علی فتاحی مدیرعامل گروه توسعه فراگیر فولاد خوزستان و محمدمهدی مومن زاده رئیس هیات مدیره، مدیرعامل جدید شرکت حمل و نقل چند وجهی فولاد لجستیک منصوب شد.

💠 مناقصه  واگذاری عملیات حق العملکاری حمل مواد معدنی از مبداء معادن شرکت های واقع در سنگان به  مقصد فولاد خوزستان دراهواز و فولاد شادگان در دفتر فولاد لجستیک برگزار گردید.

🔹مناقصه واگذاری عملیات حق العملکاری حمل جاده ای حدود 1.000.000 تن مواد معدنی کنسانتره سنگ آهن - گندله از مبدا، معادن و شرکت های واقع در منطقه سنگان خراسان به مقصد شرکت های فولاد خوزستان واقع در اهواز و صنعت فولاد شادگان برای مدت یک سال برگزار گردید.

امضای قـــرارداد تأمین  51 دستگاه ماشین آلات سنگین و ارائه خدمات در کارگاه  و سایت بهره برداری سنگ شکن ، کنسانتره و گندله سازی شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیرسناباد

امضای قـــرارداد تأمین 51 دستگاه ماشین آلات سنگین و ارائه خدمات در کارگاه و سایت بهره برداری سنگ شکن ، کنسانتره و گندله سازی شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیرسناباد

عملیات تست غربالگری از کارکنان شرکت فولاد لجستیک

عملیات تست غربالگری در شیفت های مختلف کاری از کارکنان شرکت فولاد لجستیک در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا با همکاری مرکز بهداشتی و آزمایشگاه تخصصی پاستور اهواز در راستای حفظ سلامت و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا انجام شد

▪️ جلسه مشترک مدیران فولاد لجستیک به صورت ویدئو کنفرانس با دفتر اهواز  برگزار گردید.

جلسه مشترک مدیران فولاد لجستیک به صورت ویدئو کنفرانس با دفتر اهواز برگزار گردید.

جلوگیری از یک پروژه ملی توسط مقامات محلی در بندر امام خمینی (ره)

در خوزستان اغلب اتفاقاتی می افتد که در دیگر استان ها کم نظیر و یا حتی بی نظیر است . نمونه ای از آن در بندر امام خمینی (ره) رقم خورده است. توقف پروژه ملی اتصال خط راه آهن فولاد شادگان به شبکه ریلی کشوری آن هم با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیارد تومان از جمله اقداماتی است که فقط در اینجا رقم می خورد. این پروژه که از جمله پروژه های سنگین و سود آور رجا برای استان خوزستان می توانست باشد و منابع ملی قرار بر تامین بودجه آن را داشت، توسط شهرداری بندر امام خمینی (ره) در قدم های اولیه نگه داشته شد.

آیین تودیع بازنشستگی

جمعی از پرسنل محترم شرکت، از زحمات جناب آقای بهنام روحی پور، از ابواب جمعی شرکت، در آستانه بازنشستگی تقدیر و تشکر به عمل آمد و لوح تقدیری به عنوان یادبود توسط جناب آقای دکتر قبادی، نایب رئیس محترم هیئت مدیره تقدیم ایشان گردید . ضمن آرزوی سلامتی برای همه همکاران، سلامتی ،طول عمر و موفقیت روز افزون برای ایشان را از خداوند منان خواستاریم .

برای اولین بار در سال 99 ثبت رکورد حمل جاده ای (تریلی) از شرکت سیمیدکو به شرکت فولادشادگان.

برای اولین بار در سال 99 ثبت رکورد حمل جاده ای (تریلی) از شرکت سیمیدکو به شرکت فولادشادگان.

بازدید مهندس پیمان رضائیان مشاور عالی مدیر عامل شرکت فولاد خوزستان از شرکت چند وجهی فولادلجستیک

بازدید مهندس پیمان رضائیان مشاور عالی مدیر عامل شرکت فولاد خوزستان از شرکت چند وجهی فولادلجستیک ✍به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد لجستیک ، روز سه‌شنبه مورخ ٩٩/٠۳/۱۳ جناب آقای مهندس رضائیان مشاور عالی مدیر عامل شرکت فولاد خوزستان از دفاتر و شرکتهای زیر مجموعه شرکت چند وجهی فولاد لجستیک بازدید به عمل آورد.

برگزاری جلسات مدیران، مسئولین و همکاران فولاد لجستیک با استفاده از ویدئو کنفرانس

برگزاری جلسات مدیران، مسئولین و همکاران فولاد لجستیک با استفاده از ویدئو کنفرانس 🔹با توجه به رشد وگستردگی سازمان فولاد لجستیک در حوزه فعالیت های چند وجهی (لجستیکی) و با استفاده‌ ازمزایای تکنولوژی ویدئو کنفرانس میتوان جلسات کاری را به صورت گروهی یا تکی برگزار کرد. 🔹درهمین میان بخش it فولاد لجستیک درسال ۹۹ "سال جهش تولید" با ایجاد وفراهم سازی از این امکانات در دفاتر و شعب میتوان ازاین تکنولوژی در: 📌 کاهش فاصله ها و فراهم نمودن امکان حضور همزمان در چندین مکان مختلف 📌 صرف جویی اقتصادی در هزینه های ایاب و ذهاب 📌 صرف جویی در وقت حذف خطرات و مشکلات ناشی از مسافرت های شغلی در جهت برقراری ارتباط با همکاران در هر قسمت ازسازمان این امکان را بوجود آوردند. 🔰 روابط عمومی فولاد لجستیک

حمل ترکیبی شرکت فولاد لجستیک

اولین محموله حمل و نقل جاده‌ای و دریایی شرکت فولاد لجستیک که به سفارش شرکت صنعت فولاد شادگان و با کمک معاونت خرید فولاد خوزستان از معدن گل گهر به مقصد فولاد شادگان بارگیری شده بود؛ روز دوشنبه ۲۰ آبان ماه ۹۸ توسط کشتی اونگ در اسکله اختصاصی فولاد خوزستان در بندر امام خمینی (ره) تخلیه گردید.

راه اندازی آزمایشی سایت وب شرکت فولاد لجستیک

با سلام و احترام همکاران محترم شرکت فولاد لجستیک؛ نسخه ازمایشی سایت وب شرکت فولاد لجستیک راه اندازی گردید. ادرس سایت وب www.mslc.ir می باشد. محتوای سایت به تدریج در حال بروزرسانی می باشد. حوزه IT شرکت چندوجهی فولاد لجستیک در راستای نقش افرینی خود در خصوص استفاده هر چه بیشتر و موثرتر از فناوری اطلاعات و ساماندهی و مکانیزه نمودن بخشهای گوناگون شرکت گام برمی دارد و در این رابطه از پیشنهادات و نظرات شما همکاران محترم در حوزه IT استقبال خواهد کرد. موفق و پیروز باشید.