آقای محمد حسنا به سمت مدیر پایانه حمل و نقل جاده ایی شرکت فولاد لجستیک منصوب گردید.

1399/12/9 

باحکم جناب آقای دکترقبادی مدیر عامل محترم شرکت فولاد لجستیک، جناب آقای محمد حسنا به سمت مدیر پایانه حمل و نقل جاده ایی شرکت منصوب گردید.
به گزارش روابط عمومی ، مراسم تودیع آقای میلاد عاشوری مدیر سابق  پایانه و معارفه آقای محمد حسنا بعنوان مدیر جدید با حضور آقایان مهندس ایمان برون ، دکتر علی مظاهری و مهندس زائری صبح روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۲/۶  در دفتر پایانه اهواز برگزار شد .

در این مراسم آقای برون  به نیابت از مدیر عامل محترم شرکت ضمن تشکر از زحمات جناب آقای عاشوری و اهدا هدیه به رسم یادبود ، به تبین مهمترین مسائل و برنامه های آتی توسعه شرکت در بخش حمل و نقل جاده ایی پرداخت و آقای حسنا را با توجه به تجارب طولانی و ارتباطات گسترده با شرکتهای حمل و نقل جاده ایی و انجمن صنفی شرکت های حمل و نقل جاده ایی و سازمان راهداری گزینه ایی مناسب جهت نیل به اهداف شرکت در این بخش معرفی نمود.
در ادامه با اشاره به اهمیت بخش حمل و نقل شرکت در شهرستان شادگان ، حضور آقای عاشوری را بعنوان نماینده شرکت ، عاملی مهم در تعامل با رانندگان و شرکتهای حمل و نقل منطقه ، پایداری سودآوری و تحقق اهداف اساسی و استراتژیک شرکت در حمل و نقل  محصولات فولادی شرکت صنعت فولاد شادگان دانستند.
در پایان آقایان دکتر علی مظاهری و مهندس زائری ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای هر دو عزیز، با ذکری از مسئولیت های جدید، فرصتی برای پیشبرد اهداف شرکت فولاد لجستیک دانستند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.