افتتاح جاده دسترسی درب 5 به پایانه حمل ونقل شرکت فولادلجستیک

🔰با حضور معاون منابع انسانی و طرح و توسعه شرکت فولاد خوزستان،مدیرعامل شرکت چندوجهی فولادلجستیک،مدیران بخش های مختلف فولاد خوزستان انجام شد*

افتتاح جاده دسترسی درب ۵ به پایانه حمل و نقل شرکت چندوجهی فولاد لجستیک

✍به گزارش روابط عمومی، جاده دسترسی درب ۵ به پایانه حمل و نقل شرکت چندوجهی فولاد لجستیک با حضور عباسعلی تقوی و میثم شهنیانی، معاونان منابع انسانی و طرح و توسعه و مدیرعامل شرکت چند وجهی فولاد لجستیک ،جمعی از مدیران شرکت فولاد خوزستان افتتاح شد.مراسم یاد شده، روز سه‌شنبه ۲۷ تیرماه ۱۴۰۲ در محل جاده دسترسی یادشده انجام شد.

🔰جواد صادقی مجد مدیرعامل شرکت چند وجهی فولاد لجستیک در مصاحبه‌ با خبرنگار روابط عمومی گفت: یکی از پروژه‌های مهم شرکت فولاد لجستیک، احداث و بهره‌برداری از پروژه ۵ هکتاری حمل و نقل اهواز و نخستین پایانه حمل و نقل استان به نمایندگی از شرکت فولاد خوزستان می‌باشد.ورودی این پایانه روزانه ۱۰۰۰ کامیون و تریلی می‌باشد که از اقصا نقاط کشور برای تامین مواد اولیه فولاد خوزستان وارد شده و سامان‌دهی می‌شوند.

🔰وی افزود: امروز با کاری جهادی در کوتاه‌ترین زمان ممکن، توانستیم با همکاری مدیران بخش‌های مختلف فولاد خوزستان و شرکت‌های تابعه، جاده دسترسی این پایانه پس از اسفالت سازی، با حضور مسئولین این شرکت افتتاح شد.

🔰صادقی مجد با اشاره ایجاد گرد و غبار برای ساکنان منطقه گفت: پیش از اسفالت شدن جاده دسترسی پایانه، گرد و غبار زیادی ایجاد می‌شده که برای ساکنان منطقه مشکلاتی ایجاد می‌شد و به لحاظ زیست محیطی مانع ایجاد می‌نمود.

🔰وی در ادامه بیان داشت: در فاز دوم این طرح، محوطه ۵ هکتاری پایانه، فضایی مناسب برای ساماندهی تردد کامیون‌ها، برای ورود نظام‌مند آن‌ها به شرکت فولاد خوزستان برای تخلیه بار در کوتاه‌ترین زمان ممکن در حال انجام است.

🔰صادقی مجد با اشاره به نکته مهم  پروژه یادشده گفت: احداث سالن چند منظوره به مساحت ۵۰۰ متر مربع، برای رفاه حال رانندگان برای استراحت و  رستوران غذا خوری، پمپ گاز و گازوئیل، خدمات سرویس، همچنین اعلام نوبت‌دهی شهر اهواز با هماهنگی شهرداری اهواز و سازمان راهداری کشور در فاز دوم برنامه کاری قرار دارد.این مجموعه، در زمانی نه چندان دور، امکانات اولیه رفاهی را برای رانندگان فراهم می‌‌آورد.

🔰وی در پایان ابراز امیدواری نمود که پروژه یاد شده، زودتر از زمان پیش بینی شده به پایان رسیده و شهر اهواز به عنوان الگوی حمل و نقل در حوزه شهری برای کشور معرفی شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.