بازدید مهندس پیمان رضائیان مشاور عالی مدیر عامل شرکت فولاد خوزستان از شرکت چند وجهی فولادلجستیک

1399/3/17

بازدید مهندس پیمان رضائیان مشاور عالی مدیر عامل شرکت فولاد خوزستان از شرکت چند وجهی فولادلجستیک

✍به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد لجستیک ، روز سه‌شنبه مورخ ٩٩/٠۳/۱۳ جناب آقای مهندس رضائیان مشاور عالی مدیر عامل شرکت فولاد خوزستان از دفاتر و شرکتهای زیر مجموعه شرکت چند وجهی فولاد لجستیک بازدید به عمل آورد.

🔶در این بازدید که تقارن پیدا کرده بود با جلسات هفتگی ارائه گزارش مدیران به  مدیریت محترم عامل جهت نیل به اهداف از پیش تعیین شده ، جناب آقای دکتر صادقی مجد ضمن معرفی مدیران و شرح وظایف آنها به جناب آقای مهندس رضائیان جهت آشنایی در رابطه با نحوه کار کارکنان و فعالیت های موجود در حوزه لجستیکی توضیحاتی ایفاد نمودند.

🔷️در ادامه جناب آقای مهندس رضائیان همراه با مهندس برون مشاور ارشد مدیر عامل فولاد لجستیک از دفاتر و مجموعه پایانه خدماتی رفاهی رانندگان و شرکت لکوموتیو ریل اروند و نحوه کار و پتانسیل ایجاد شده جهت حمل و نقل لجستیکی و تعمیر و  نگهداری از واگن های ملکی شرکت فولاد لجستیک به صورت مستقیم نیز دیدار کردند.

🔶در پایان این بازدید رضاییان به نمایندگی از جناب آقای مهندس محمدی مدیر عامل محترم فولاد خوزستان از زحمات بی شائبه مدیران و کارکنان فعال در شرکت فولاد لجستیک تقدیر و تشکر  و ابراز خشنودی کردند. ایشان خاطرنشان کردند مدیریت این شرکت به مدیرعاملی دکتر صادقی مجد که عهده دار حمل مواد اولیه و همچنین حمل محصول میباشد ستودنی و رضایت بخش است که قطعا در این مهم نمیتوان از نقش پر رنگ مدیران ، سرپرستان ، کارشناسان و علی الخصوص کارگران زحمت کش این شرکت گذشت .

🔰 روابط عمومی شرکت فولاد لجستیک

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.