بهترین عملکرد فولاد لجستیک در حمل مواد اولیه در 10 سال اخیر


1400/6/27

بهترین عملکرد فولاد لجستیک در حمل مواد اولیه در 10 سال اخیر

رکورد حمل شش ماهه حمل مواد اولیه کنسانتره به فولاد خوزستان  شکسته شد
فولاد لجستیک  توانست با غلبه بر تحريم هاي ظالمانه  و بيماري كرونا ، رکورد حمل شش ماهه را جابجا نمايد
دکتر علی قبادی مدیرعامل شرکت چند وجهی فولاد لجستیک در گفت و گو با خبرنگار روابط‌ عمومی با اعلام این خبر افزود: با یاری خداوند متعال و با عزم راسخ همكاران تلاشگر در شركت فولاد لجستیک افتخاری بزرگ، در سال تولید،پشتیبانی ها، مانع زدایی ها با شرایط وجود بیماری کرونا و تحریم های ظالمانه، در شرکت رقم بخورد. فولاد لجستیک در سال جاری رکورد حمل روزانه ، ماهیانه  و شش ماه اول را ارتقاء داده است .

 این مهم نشان از بلوغ کاری، مسئولیت پذیری و تبلور همکاری و کار تیمی است که نتیجه آن غرور و سربلندی برای کلیه همکاران میباشد.کارکنان جهادگر فولاد لجستیک توانستند با تلاش شبانه‌روزی و تکیه بر توان داخلی ، بعد از 11 سال رکورد تولید شش ماهه را به میزان قابل توجهی ارتقا دهند، طوریکه بیشترین حجم بارگیری در طول 11 سال اخیر را داشته ایم.
 مدیرعامل شرکت فولاد لجستیک عبور از حمل  سه میلیون و ششصد هزار تُن را در شش ماهه نخست سال 1400 را گامی بلند دانست و افزود: با وجود همه سختی‌های ناشی از تحریم‌های ظالمانه و محدودیت‌هایی که به واسطه شیوع کرونا ایجاد شده بود، کارکنان غیور فولاد لجستیک در مسیر تحقق شعار  «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» سال 1400 گام برداشتند و به ندای رهبر معظم انقلاب لبیک گفتند. و دستیابی به این میزان تولید در چنین شرایط دشواری، نشان از تلاش و کار با تکیه بر ایمان و اعتقاد به موفقیت روز افزون دارد.
قبادی در ادامه اظهار داشت : این موفقیت را مدیون، حمایت مستمر و رهنمودهای مدیرعامل محترم شرکت فولاد خوزستان و کلیه واحد های مرتبط(معاونين بهره برداري و معاونت خريد و …) دانست وي همچنين همدلي و هماهنگي كه بين اعضاي محترم هيات مديره شركت با  کارکنان فولاد لجستیک ايجاد شد توانستيم از همه ي ظرفيت هاي موجود همه توانایی خود را برای افزایش میزان حمل و نقل مواد اولیه فولادی به کار بگيريم  و از هیچ تلاشی در این مسیر دریغ نمی‌کنیم.

شرکت فولاد لجستیک از ابتدای امسال، آمار و اعداد نشان دهنده‌ی رشد 25 درصدی در زمینه‌ی حمل نسبت به میانگین 10 سال گذشته در همین بازه زمانی است و توانستيم بيشترين حمل ده سال گذشته را داشته باشيم و همچنین با برنامه‌ریزی مدون و اجرای سیاست‌های تدوین شده 30 درصد از اهداف سال 1400 در شش ماه اول شرکت فولاد خوزستان پیشی بگيريم .
مدیرعامل فولاد لجستیک نسب به شکسته شدن پی در پی رکوردهای بدست امده خاطر نشان کردند: در 4 ماهه نخست امسال با حمل دو میلیون و 242 هزار تُن سنگ آهن، رکورد جدیدی در فصل تابستان به دست آمد. از طرفی رکورد حمل روزانه در بیست و سوم مرداد ماه با حمل ۳۳ هزار و ۲۱۶ تن کنسانتره، رکورد جدیدی را ثبت نماید.
قبادی در پایان اظهار داشت: ‌ شرکت فولاد لجستیک بدون شک همه‌ی توان خود را بکار می‌ گيرد تا گامي بلند در راستاي توليد بيشتر فولاد و پیشبرد طرح‌های توسعه در زنجیره تامین و حمل مواد اولیه فولاد خوزستان، بردارد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.