تقدیر تشکر مهندس ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان از مدیرعامل و پرسنل فولاد لجستیک


1400/11/23

به گزارش روابط عمومی مورخ ۲۰ بهمن ماه ۱۴۰۰ آیین افتتاح مجتمع فنی ماشین آلات سنگین شرکت فولاد لجستیک با حضور جمعی ازمسولان عالی رتبه فولاد خوزستان و استانی درمحل مجتمع فولاد لجستیک برگزار شد.

🔻امین ابراهیمی مدیرعامل فولاد خوزستان در این مراسم با تبریک چهل و‌ سومین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی گفت: عملکرد شرکت فولاد لجستیک و کسب رکوردهای پی در پی از سوی این شرکت قابل تقدیر است.

🔻وی در ادامه به عنوان یکی از شرکت‌های تابعه فولاد خوزستان با رسالت سازمانی حمل مواد اولیه و محصولات شرکت فولاد لجستیک یکی از شرکت های استراتژیک محسوب می شود. این شرکت پاره ای از فعالیت های خود را در حوزه حمل و نقل ریلی و جاده ای و همچنین بحث تعمیرات واگن های ملکی و غیر ملکی به نمایش گذاشت.

🔻مهندس ابراهیمی در ادامه بیان فرمودند: از حمل به موقع و سریع مواد اولیه و همکاری و هماهنگی کامل بین دو شرکت و همچنين ابراز رضایت از رکوردهای متعدد حمل در سال جاری در مقایسه با مدت مشابه نسبت به یازده سال گذشته، با آرزوی موفقیت، از مدیریت و پرسنل شرکت فولاد لجستیک و نحوه عملکرد شرکت و همچنین همکاری فی مابین ابراز خشنودی نمودند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.