تقدیر راه آهن شرق ، از عملکرد شرکت فولاد لجستیک 

1400/9/1

تقدیر راه آهن شرق ، از عملکرد شرکت فولاد لجستیک 

شرکت چند وجهی فولاد لجستیک به عنوان یکی از برترین شرکت های حمل و نقلی ریلی در ایران مورد تقدیر  راه آهن شرق ایران  قرار گرفت. 
دکتر علی قبادی، مدیرعامل شرکت فولاد لجستیک با بیان این موضوع گفت، : 
با توجه به سیاست های اتخاذ شده در شرکت ، همچنین حمایت های شرکت معظم فولاد خوزستان، تصمیم بر افزایش حمل ریلی بود که از عوامل مهم و تاثیر گذار در این تصمیم میتوان به کاهش هزینه، صرفه جویی در مصرف سوخت، حمل با تناژ بالا و تامین به موقع مواد اولیه مورد نیاز شرکت فولاد خوزستان ، نام برد. 
 با توجه به گزارش و رصد آمار بارگیری شرکت فولاد لجستیک توسط مدیریت راه آهن، به ویژه راه آهن شرق، عملیات بارگیری از مبداء سنگان و خواف به مقصد جنوب کشور، در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته میزان 21.4% افزایش داشته است . 
قبادی افزود، اخذ این تقدیر و بازتاب از سوی راه آهن ج.ا.ا، منوط به عواملی همچون تیم های عملیات ریلی، فنی و مهندسی، بازرگانی قوی و متخصص در این زمینه و همچنین عملکرد خوب نماینده مستقر در منطقه می باشد. ایشان در ادامه از آقای کاوه آشنا، نماینده شرکت فولاد لجستیک در منطقه سنگان تشکر ویژه به عمل آورد. 
قبادی ضمن تشکر از  همکاری و هماهنگی مدیران شرکت فولاد خوزستان و راه آهن جمهوری اسلامی ایران و همچنین تشکر از پرسنل شرکت فولاد لجستیک، این مهم را نقطه عطفی برای شناساندن اهمیت و مزایای حمل ریلی نسبت به جاده ای دانست .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.