ثبت بالاترین رکورد حمل و برداشت کنستانتره از شركت صنعتی و معدنی توسعه فراگير سناباد توسط شرکت فولاد لجستیک

1400/10/21

🔸 ثبت بالاترین رکورد حمل و برداشت کنستانتره از شركت صنعتی و معدنی توسعه فراگير سناباد توسط شرکت فولاد لجستیک 
به گزارش خبرنگار روابط عمومی، با همکاری مدیر عامل محترم شرکت توسعه فراگیر سناباد، مدیر محترم بهره برداری مجتمع ، رئیس محترم پشتیبانی و خدمات فنی، رئیس محترم حراست فیزیکی سیمیدکو و نماینده مدیرعامل محترم شرکت فولاد لجستیک مستقر در توسعه فراگیر سناباد ، همچنین تلاش مضاعف کارکنان شرکت حمل و نقل فولاد لجستیک و راه آهن جمهوری اسلامی ایران شاهد کسب رکورد جدید بارگیری و ارسال کنسانتره از ابتدای امسال نسبت به مدت مشابه سالهای گذشته در مجتمع‌ های تولیدی سنگان از طریق حمل و نقل ریلی و جاده‌ای بوده ایم. 
علی قبادی مدیر عامل شرکت چند وجهی فولاد لجستیک ، با اعلام این خبر گفت: رکورد بی‌سابقۀ بارگیری کنسانتره از  طریق حمل ریلی و جاده ای ، در ادامۀ عملکرد موفقیت‌آمیز و در راستای کسب رکوردهای پیاپی در سال جاری حاصل شده است. 
وی ضمن اشاره به حمایت بی‌دریغ مدیریت ارشد فولاد خوزستان و مدیریت شرکت توسعه فراگیر سناباد و هماهنگی با واحد حمل‌ونقل ریلی و جاده ای، اصلاح فرایندهای موجود و سرعت بخشی به آنها را از عوامل اصلی این موفقیت برشمرد و ابراز امیدواری کرد با برنامه‌ریزی صورت‌گرفته و همکاری مدیریت بهره برداری در ایجاد شتاب بیشتر به عملیات بارگیری و حمل کنسانتره و همچنین اهتمام کلیۀ کارکنان و واحدهای پشتیبانی، عملکرد درخشانی در سال ۱۴۰۰ در زمینۀ بارگیری مواد اولیه کنسانتره از معدن سناباد ثبت گردد. 
علی قبادی همچنین اظهار داشت: شرکت فولاد لجستیک در تاریخ 20 دی ماه 1400 موفق گردید با حمل بیش از  ۱۸ هزار و دویست تن کنسانتره به مقصد فولاد خوزستان ضمن ثبت رکورد جدید در زمینه حمل روزانه کنستانتره از معدن سناباد در مقابل حمل ۱۴ هزار  و نهصد تن کنسانتره (رکورد قبلی)، تحقق برنامه حمل از پیش تعیین شده سالیانه خود در سال ۱۴۰۰ و دستیابی به اهداف برنامه ای قبلی را نیز تضمین نماید. لازم به یادآوری است که این امر در سال «مانع زدایی و پشتیبانی از تولید» و با همت و تلاش همه کارکنان شرکت، صورت پذیرفته است. 
ایشان ضمن تبریک این موفقیت به خانواده فولاد خوزستان یادآور گردید که دستیابی به اين موفقيت ارزشمند در شرایط ویژه حاکم در جهان تحت تأثیر پاندمی کرونا، علاوه بر کسب شاخص حائز اهمیت رکورد حمل جدید، نشان از همدلی و اراده مجموعه چند وجهی فولاد لجستیک در راستای خدمت رسانی بیشتر به مجتمع عظیم فولاد خوزستان دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.