حضور فولاد لجستیک در هشتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و صنایع ریلی

1399/12/10

هشتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و صنایع ریلی در تاریخ 13 الی 16 اسفند ماه ۱۳۹۹ در محل نمایشگاه بین المللی تهران سالن  B 38 غرفه 9 برگزار می گردد.

این نمایشگاه مانند هر سال با حضور شرکت ها و موسسات دولتی و غیر دولتی در بخش صنعت ریلی کشور در کنار شرکت کنندگان خارجی این نمایشگاه برگزار می گردد. هدف از برگزاری این نمایشگاه نمایش دستاوردها و توسعه صنعت ریلی کشور می باشد.به گزارش خبرنگار روابط عمومی، این نمایشگاه از 13اسفند ماه 99 به مدت سه روز و با حضور شرکت های تولید کننده و مصرف کننده مواد در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می گردد.
هدف از این نمایشگاه اطلاع رسانی از آخرین دستاوردها و تکنو لوژی صنعت حمل ونقل ریلی و صنایع وابسته ، ارتقا تولیدات داخلی، توسعه صادرات، ارائه توانمندی های شرکت های ایرانی، افزایش تولید و صادرات، بومی سازی صنایع ریلی و آشنایی تولیدکنندگان صنایع ریلی کشور با جدیدترین پیشرفت های روز این صنعت در جهان، برخی از اهداف برگزاری نمایشگاه حمل و نقل و صنایع ریلی ایران است.

شرکت فولاد لجستیک علاوه بر برپایی غرفه، به منظور ارایه خدمات لجستیکی،تعمیرات و نگهداری در حوزه ریلی با قدرت در این دوره برپایی نمایشگاه شرکت خواهد کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.