جلسه مدیرعامل و مدیران شرکت چند وجهی فولاد لجستیک با مدیرکل جدیدراه آهن جنوب

در نشستی مدیرعامل و مدیران شرکت چند وجهی فولاد لجستیک با مدیرکل جدید راه آهن جنوب مورخ 14/4/1402 بر استفاده از ظرفیت های راه آهن جنوب و حل مشکلات حمل و نقل ریلی فولاد لجستیک تایید شد.

✳دکتر صادقی مجد مدیر عامل شرکت فولاد لجستیک ضمن تبریک به مدیر کل جدید راه آهن جنوب به بررسی ظرفیت های موجود ریلی راه آهن جنوب، شهر اهواز و بندر امام خمینی پرداخت.

وی با معرفی دقیقی از ناوگان ریلی شرکت چند وجهی فولاد لجستیک به عنوان بزرگترین شرکت ریلی کشور به نقش مهم این شرکت در حمل و نقل مواد اولیه و محصولاد فولاد خوزستان تاکید کرد.

✳صادقی مجد در ادامه برای سرعت بخشیدن به ماموریت شرکت فولاد لجستیک به بررسی حمل و نقل ترکیبی ریلی و جاده ای گندله برای فولاد شادگان و استفاده از ظرفیت های این شرکت برای ساخت مجتمع صنایع ریلی استان خوزستان به ارائه مطالعات اولیه پرداخت.

✳در این نشست محمد علی مرادی مدیرکل جدید راه آهن جنوب کشور ضمن ابراز خرسندی از تشکیل این نوع جلسات آمادگی کامل راه آهن جنوب برای تحقق اهداف شرکت فولاد لجستیک را اعلام کرد.

✳وی برای حل مشکلات جزئی ایستگاه میان دشت و مشکلاتی که پیمانکاران بهره برداری شرکت لجستیک در بندر امام و در خصوص واگن های این شرکت با آن مواجه هستند، توضیحاتی ارائه کرد.

✳در پایان مدیر عامل شرکت فولاد لجستیک برای حل مشکلات مطرح شده و استفاده بهینه از ظرفیت های موجود در راه آهن جنوب به مدیر مربوطه تکلیف کردند که در کوتاه ترین زمان گزارشات در این خصوص ارائه شوددکتر صادقی مجد به تکرار این نوع جلسات میان دو شرکت در جهت حل مشکلات و استفاده از ظرفیتهای موجود تاکید کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.