دیدار صمیمانه مدیر عامل فولاد لجستیک با مدیران و سرپرستان

1400/6/24

✨ دیدار صمیمانه مدیر عامل فولاد لجستیک با مدیران و سرپرستان

🔹در این دیدار آقای دکتر قبادی مدیر عامل در خصوص ارائه گزارش عملکرد شرکت فولاد لجستیک صحبت کردند.

✍🏻به گزارش خبرنگار روابط عمومی نهم شهریور ماه سال 1400دکتر علی قبادی خاطر نشان کرد : امروز شرکت فولاد لجستیک در بهترین شرایط کاری نسبت به 11 سال گذشته قرار دارد. آمادگی به کار واگنها، میران حمل، تناژ حمل ریلی و جاده ای محصولات و مواد اولیه فولاد خوزستان و همچنین در حوزه‌ مالی(مسائل مربوط به سود و زیان شرکت) در بهترین حالت خود در ادوار گذشته است.

🔹دکتر قبادی در ادامه فرمودند : با وجود استرس های فراوان مربوط به جابجایی و انتقال دفتر تهران به اهواز، همچنین فرآیند جابجایی، طراحی و ساخت دفتر جدید، همچنان از برنامه های شرکت فولاد خوزستان جلوتر هستیم. وی با اشاره به حمل 3،200،000 تن مواد حمل شده در 5 ماه ابتدای سال جاری، همچنين موفقیت های کسب شده در موضوع مناقصات، الکترونیکی کردن سیستم صدور بارنامه در خواف و مجتمع سناباد و جلوگیری از ازدحام و اغتشاش رانندگان و برقراری نظم بیشتر، از زحمات کلیه مدیران و پرسنل شرکت تشکر نمود.

🔹وی در ادامه فرموند که این موفقیت بدون همکاری، هماهنگی و دلسوزی همکاران مقدر نبود.لذا با اتکا به همه پتانسیل های موجود در شرکت توانستیم و خواهیم توانست که تهدید ها را به فرصت تبدیل نموده و به برنامه های بزرگ تر و کلان تر آتی بیاندیشیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.