راه اندازی حمل و نقل کرایوژنیک فولاد خوزستان

به مناسبت هفته صنعت و معدن و با همت ناوگان ملکی فولاد لجستیک برگزار شد؛
راه اندازی حمل و نقل کرایوژنیک فولاد خوزستان
این طرح که با هدف ارائه خدمات لجستیک میعانات فوق سرد به گروه خوزستان انجام می‌شود از روز سه شنبه ۲ خردادماه ۱۴۰۲ در محل واحد اکسیژن ۳ شرکت فولاد خوزستان با حضور جمعی از مدیران و رئیسان این شرکت و شرکت‌های تابعه برگزار شد.
در این طرح از هر سه عنصر آرگون، اکسیژن مایع و ازت، به مقدار ۲۵۰ تن از هر سه مایع برای گروه فولاد خوزستان و مصارف بیمارستانی ارسال می‌شود.
جواد صادق مجد مدیرعامل شرکت چندوجهی فولادلجستیک  گفت: امروز شاهد راه‌اندازی نخستین ناوگان ملکی شرکت فولاد لجستیک، برای حمل اکسیژن، نیتروژن و آرگون به مناسبت هفته صنعت و معدن هستیم.
وی افزود: شرکت فولاد لجستیک، تنها متولی حمل و نقل شرکت فولاد خوزستان است. بر اساس ماموریتی که از سوی فولاد خوزستان مبنی بر ورود جدی برای حمل و نقل اکسیژن مایع به این شرکت سپرده شده، با بررسی کارشناسانه در مدت ۳ ماه، امروز شاهد راه‌اندازی آن هستیم.
صادقی مجد اظهار داشت: در زمان نه‌چندان دور، تمامی حمل و نقل واحد اکسیژن ۳ را در دستور کار خود داشته که به امید خدا و همکاری مدیران شرکت فولاد خوزستان به این موضوع خواهیم پرداخت.
وی در پایان از حمایت مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان بابت اعتماد به مجموعه چندوجهی فولادلجستیک برای حمل و نقل محصولات واحد اکسیژن ۳ تشکر نمود.
گفتنی است با اجرای این طرح، پیشگیری از هدر رفت گاز اکسیژن و آزادسازی آن در محیط، سرویس دهی بهتر و اطمینان از فروش به موقع گاز مایع به مشتریان، کسب سودآوری، افزایش رضایت مشتریانی که امکان تانین گاز مایع برای آنان مقدور نبوده، حذف واسطه‌گری و استفاده از سودآوری حمل و نقل گاز مایع را برای فولاد خوزستان به همراه خواهد داشت.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.