روز حمل ونقل

1400/9/26

بیست و ششم آذر ماه، روز حمل و نقل، برگ زرینی است از مجاهدت و تبلور غیرت و اخلاص صاحبان و فعالان این بخش که در پاسخ به ندای رهبر و مقتدای خود در شرایط حساس دوران دفاع مقدس با حرکت جهاد گونه برای رفع معضلات اقتصادی و جلوگیری از بحران، کمر به خدمت هموطنان بستند. امروزه نیز این فعالان همچنان در شرایط تحریم ظالمانه و سخت و طاقت فرسای بین المللی و مشکلاتی که از محدودیت‌های شیوع کرونا ایجاد گردیده به مانند روزهای دفاع مقدس در مسیر تحقق شعار سال 1400 «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» گام بلندی برداشته و به ندای رهبر خود لبیک گفتند.
بدون شک در جهان امروز، نبض توسعه اقتصادی، رونق تجاری و پویایی بنگاههای اقتصادی و بهبود شرایط اجتماعی منطقه مرهون خدمات مطلوب فعالان عرصه حمل و نقل بوده و مسیر و دستاوردهای انسانی در پهنه گستره تاریخ نمایشگر زحمات دائمی این قلب تپنده در جوامع بشری می باشد. حمل و نقل در صنعت فولاد از روزهای نخست تولد تا کنون که روزهایی همراه با کسب موفقیتها و رکوردهای کم سابقه برای مجتمع بزرگ فولاد خوزستان و مردم شریف و شهید پرور استان خوزستان می باشد، همواره نقش اصلی و اساسی در تبلور علم و تکنولوژی ایفا نموده است. در همین راستا ما نیز مفتخر هستیم اعلام نماییم که همگام با همکاران خود در شرکت فولاد خوزستان در زمینه هایی مانند کسب رکورد حمل و نقل روزانه به میزان 33 هزار و 216 تن، رکورد حمل شش ماهه مواد اولیه در 10 سال گذشته، حمل 130% مواد اولیه در شش ماهه اول امسال بر اساس برنامه ابلاغی فولاد خوزستان بعنوان بهترین عملکرد 10 سال اخیر، رکورد بی سابقه تعمیرات واگنهای باری به تعداد 877 دستگاه واگن و تقدیر شرکت راه آهن جمهوری اسلامی از مجموعه چند وجهی فولاد لجستیک، حایز موفقیتهای کم نظیری در این عرصه فعالیت گشته ایم.
اینجانب فرارسیدن ۲۶ آذر که به روز ملی حمل و نقل ایران نام گذاری گردیده است را به اعضای خانواده بزرگ حمل و نقل کشور به ویژه همکاران محترم شرکت چند وجهی فولاد لجستیک و مجتمع عظیم فولاد خوزستان تبریک و تهنیت عرض نموده و ضمن احترام به همه تلاشگران ، خدمات صورت گرفته در این عرصه را پاس داشته و از خداوند منان مسالت دارم که در عرصه تولید فولاد و پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کما فی السابق موید و پیروز باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.