رکورد بی سابقه حمل در 11 سال گذشته 

1400/5/5

رکورد بی سابقه حمل در 11 سال گذشته 

دکتر علی قبادی مدیرعامل شرکت چند وجهی فولاد لجستیک در گفت‌ وگو با خبرنگار روابط عمومی، اظهار داشت : در چهار ماه نخست امسال با همت و پشتکار کارکنان شرکت فولاد لجستیک ، حمایت ها و رهنمودهای مؤثر مدیر عامل محترم شرکت فولاد خوزستان، این شرکت موفق بدستیابی به رکورد بی سابقه ای در حمل ریلی و جاده ای سنگ آهن گردیده است.
وی با بیان اینکه از اواخر سال گذشته به کمک تلاش ها و برنامه ریزی های صورت گرفته در این خصوص، توانسته ایم در بازه ی زمانی 4 ماه  نخست امسال، بیشترین مقدار حمل را در 5 سال گذشته به ثبت رسانیم  که این مقدار تناژ بیش از دو میلیون و دویست هزار تن مواد اولیه بوده که به نوبه ی خود نشان دهنده ی رشد ۱۵ درصدی در زمینه ی می باشد که بدون شک دستیابی به این میزان حمل نتیجه هماهنگی ، کار گروهی و تکیه بر توانایی کارکنان و مدیران باتجربه این شرکت میباشد. 

دکتر قبادی افزود : خدا را شاکریم که در طلیعه ی سال ۱۴۰۰ که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال ” تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها” نامگذاری شده ، گام های استواری در راستای تحقق شعار سال برداریم. وی در ادامه با اشاره به محدودیت‌هایی نظیر ؛ تحریم ظالمانه ، قطعی های مکرر برق و شیوع ویروس کرونا و … توانسته ایم با مدیریت بموقع این بحران ها در مسیر پیشبرد اهداف کلیدی شرکت فولاد خوزستان گام برداریم .

مدیر عامل شرکت فولاد لجستیک در پایان اظهار داشت: بیشترین رکورد حمل ریلی و جاده ای در 11 سال اخیر به زعم توانایی کارکنان و مدیران این شرکت و همچنین حمایت های معاونین پرتلاش شرکت فولاد خوزستان بخصوص معاونین محترم خرید و بهره برداری فولاد خوزستان میسر گردیده است و ما در تلاش هستیم که از همه توانایی خود برای افزایش میزان حمل و نقل مواد اولیه فولادی ، را به کار گرفته و از هیچ تلاشی در این مسیر دریغ نکنیم.
دکتر علی قبادی درخاتمه بار دیگر از تمامی همکاران مسئولیت پذیر این شرکت که در دستیابی به این موفقیت از هیچ کوششی دریغ نکردند، تشکر نمود و ابراز امیدواری کرد در سال پیش رو این روند همچنان پایدار باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.