سالگرد ارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران

1400/3/14

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد لجستیک، دکتر علی قبادی، مدیر عامل شرکت، در پیامی سالگرد ارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره) را تسلیت گفت، متن پیام بدین شرح می‌باشد:

چهاردهم خردادماه، سالروز عروج ملکوتی عارفی عالی‌مقام و بزرگمردی از تبار معنویت و معرفت است که نور امید را در دل ستم‌دیدگان و مستضعفان ایران و جهان روشن کرد و آزادی و آزادگی را معنایی تازه بخشید. مردی که ستایش تمام عصرها و نسل ها را برانگیخته است. خرداد، ماه اشک و آه است. در وداع مردی که با آمدنش شب های تاریک را به صبح دل انگیز و سپید رهایی مبدّل ساخت. پس از سالها از فقدان ایشان، کتاب معرفتش همچنان گسترده است و جهانیان همواره از این سرچشمه‌ سیراب شده و گفتار و کردار این بزرگمرد الگوی راستین جهانیان است. 
اینجانب ضمن تسلیت سالروز ارتحال جانسوز حضرت امام خمینی (ره) و گرامیداشت واقعه تاریخی 15 خرداد و شهادت یاران با وفای ایشان در فاجعه قیام خونین ۱۵ خرداد، امیدوارم به عنوان سربازان گمنام در جبهه جهاد اقتصادی با پاسداری از آرمان‌های والای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و تحت لوای فرامین مقام معظم رهبری در راستای اعتلای این نظام مقدس، با آرمانهای امام راحل و شهدای راستین 15 خرداد تجدید بیعت نماییم و در راه سرافرازی ایران اسلامی و ادامه‌ راه شهدای این مرز و بوم گام برداریم تا بیش از پیش شاهد اقتدار ایران و اسلام در جهان باشیم. 
و من الله التوفیق

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.