شرکت فولاد لجستیک با اختصاص ۲۷ درصدی سهم حمل نقل ریلی، مقام اول کشوری را از آن خود کرد

کورد شکنی های ادامه دار شرکت فولادلجستیک
✍️به گزارش روابط عمومی شرکت چندوجهی فولادلجستیک علی قبادی مدیر عامل محترم شرکت چند وجهی مهرماه سال 1401 موفق به ثبت رکورد بیشترین میزان کل بارگیری مواد در شبکه ریلی کشور شدعلی قبادی حمل و نقل به دلیل داشتن نقش زیربنایی و تاثیر فراوانی که بر فرآیند رشد اقتصادی دارد یکی از اجزای مهم اقتصاد ملی در هر کشوری محسوب می‌شود. حمل و نقل واسط بخش های مختلف کشاورزی، صنعتی، بازرگانی و خدماتی در سطح ملی و بین المللی بوده و کشور را به سمت توسعه پایدار سوق می‌دهد. در مهرماه سال جاری بیست شش هزار و ۷۷۹ بارنامه حمل از سوی راه‌آهن کشور صادر شده، که از این میزان هشت هزار و ۲۶۱ واگن متعلق به شرکت فولاد لجستیک بود، رقمی که علاوه بر کسب مقام اول حمل و نقل ریلی کشور، برای اولین بار در تاریخ این شرکت به دست آمده است.
🔴قبادی در ادامه گفت: مجموع تناژ ریلی کشور در مهرماه سال جاری، یک میلیون و ۹۵۲ هزار تُن بود که از این میزان، پانصد و سی و پنج هزار و ۵۵۱ تُن، معادل ۲۷ درصد حمل و نقل ریلی کشور، از سوی فولاد لجستیک جابجا شد. آماده به کاری ۹۵ درصدی واگن‌ها، جذب بار، سرمایه‌گذاری، افزایش سرعت سیر، افزایش سرعت بارگیری و تخلیه و بکارگیری نیروی انسانی متخصص، از جمله دلایل دستیابی به این رکورد است.
🔴وی در ادامه اشاره‌ای به مزایای حمل و نقل ریلی داشت و افزود: یکی از روش های مطلوب حمل بار، حمل و نقل ریلی است که علاوه بر اقتصادی بودن، تاثیر به سزایی در کاهش آلودگی محیط زیست، تصادفات و خطرات جاده ای، ترافیک و بهبود کیفیت زندگی دارد. به همین دلیل یکی از امن‌ترین سیستم‌های حمل ونقل به شمار می‌آید. کاهش هزینه‌های ترانزیت، ایمنی مطلوب، مقرون به صرفه بودن، واگن‌های اختصاصی حمل بار، کاهش نیاز به ساخت اتوبان و بزرگراه و افزایش امنیت حمل تجهیزات، از مزایای دیگر حمل و نقل ریلی هستند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.