عملیات تست غربالگری از کارکنان شرکت فولاد لجستیک

1399/4/14

💠عملیات تست غربالگری از کارکنان شرکت فولاد لجستیک

🔹عملیات تست غربالگری در شیفت های مختلف کاری از کارکنان شرکت فولاد لجستیک در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا با همکاری مرکز بهداشتی و آزمایشگاه تخصصی پاستور اهواز در راستای حفظ سلامت و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا انجام شد

🔸با تاکید مدیرعامل فولاد لجستیک مبنی بر حفظ سلامت خانواده ی بزرگ فولاد چند وجهی لجستیک و همچنین در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، عملیات تست غربالگری میان کارکنان این شرکت انجام شد.

✍🏻به گزارش خبرنگار روابط عمومی ، طرح یاد شده با رعایت نکات بهداشتی و تست و غربالگری برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا با نظارت مشاور ارشد مدیرعامل و واحد منابع انسانی از روز چهار شنبه ۱۱ تیرماه  لغایت پنج شنبه ۱۲ تیر ماه ۹۹ از ساعت ۸ صبح الی ۱۶:۰۰عصر در دفتر شرکت فولاد لجستیک واقع در اهواز و همچنین دفتر مرکزی اجرا شد.

🔹گفتنی است که نمونه های گرفته شده از کارکنان  پس از ارسال به آزمایشگاههای تشخیصی کرونا ویروس بررسی شده و نتایج نهایی اعلام می شود.

💠رعایت فاصله گذاری اجتماعی، توجه ویژه به پروتکل های بهداشتی توسط کارکنان  و پرهیز از حضور در هرگونه تجمع، جهت کاهش خطر ابتلا به این بیماری، همچنان مورد تاکید است و انتظار میرود که با توجه به شرایط استان و تسریع در قطع زنجیره انتقال، بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد.

🔰 روابط عمومی فولاد لجستیک

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.