پیام مدیرعامل شرکت فولادلجستیک به مناسبت ایام شعبانیه و روز پاسدار

1399/12/27

جناب آقای دکتر قبادی مدیرعامل فولاد لجستیک با صدور پیامی فرا رسیدن سوم شعبان،میلاد باسعادت حضرت ابا عبدالله حسین،حضرت ابالفضل(ع) و روز پاسدار را به همکاران محترم و پاسداران انقلاب اسلامی تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است:

مژده ای دل که دگر سوم شعبان آمد   

 پیک شادی ز بر حضرت جانان آمد

سوم شعبان، روز پاسدار، روز تحقق پاسداری از اسلام حقیقت و مکتب الهی و تبلور دفاع از اهداف و ارزشهای متعالی اسلامی است که به عنوان الگوی کارآمد و مردمی با کارنامه ای درخشان و پر افتخار در عرصه های مختلف تاریخ انقلاب اسلامی و نقش محوری آن در دفاع از ارزشها و عینیت بخشیدن به عزت و اقتدار حسینی نمود پیدا می کند.

روز جانباز تجلی گر راستین ایثارگری ها، مجاهدت ها و از خود گذشتگی های جانبازان عزیز و صبوری است که در مکتب بزرگ جانباز دشت کربلا و سید و مولای خود درس ایثار و وفاداری خوانده اند و در لبیک به دعوت پیر و مرادشان جان های خویش را سپر تیر دشمنان اسلام کردند و از آب و خاک میهن اسلامی حراست نمودند.

این بزرگواران تفسیر دوباره و عینی کاروان امام سجاد (ع) هستند، که سالها مقاومت و پایداری در راه هدف را به نمایش گذاشتند و پیام آور عجز و زبونی ظالمان شدند.

 اینجانب ضمن پاسداشت همه سلحشوری ها و فداکاری های پاسداران انقلاب اسلامی و جانفشانی ها و استقامت جانبازان سرافراز و آزادگان غیور، ایام خجسته شعبانیه و مناسبت های فرخنده این ماه را  تبریک و تهنیت عرض نموده، سلامتی و توفیق روز افزون آنان را در سایه عنایات الهی مسالت دارم و همچنین  آرزوی اقتدار و بالندگی برای ایران عزیز اسلامی، را از خداوند منان خواهانم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.