پیام نوروزی مدیرعامل به مناسبت سال 1400


1400/1/8
جناب دکتر علی قبادی مدیر عامل محترم شرکت چند وجهی فولاد لجستیک در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۰، سال جدید و عيد باستاني نوروز را به كاركنان اين شركت تبريك و تهنيت گفت. 

متن پیام جناب دکتر علی قبادی به شرح زیر است: 

بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحیم 
 

یا مقلّب القلوب و الابصار، یا مدبّر اللّیل و النّهار، یا محوّل الحول و الاحوال، حوّل حالنا الی احسن الحال. اللّهُمَّ اهدِنا هُدَی المُهتَدین وَارزُقنَا اجتِهادَ المُجتَهِدین.
«خداوند منان را سپاسگذاريم که در سايه الطاف بيکرانش فرصت تجربه سال جديد ديگري را بر ما ارزاني داشت تا با الهام از آنچه گذشت، گام در مسير آينده بگذاريم. 

فرارسيدن سال نو هميشه نويد بخش افکار، کردار و تصميم هاي نو است و حلول سال نو و تولد دوباره طبيعت همواره يادآور تحول به مراحل نيکوتر و برتر است. 

شرکت چند و جهی فولاد لجستیک،سال ۹۹ را در حالي پشت سر گذاشت، تداوم همه‌گیری بیماری کرونا سال و ایام سختی را پشت سر گذاشتیم که با وجود همه سختي ها و تنگناها توانست با شناسايي نقاط قوت و ضعف، تهديدها را به فرصت تبديل نموده و در راستاي اهداف و چشم انداز خود گام بردارد و اميدوار است در سال جدید، جشن عید نوروز را با جشن شکست کرونا پیوند بزنیم و شاهد بازگشت سلامتی و آرامش به کشور عزیزمان باشیم و به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی و با نامگذاری سال ۱۴۰۰ «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» به فضل الهي و با همت خود در سال جديد برگ هاي زرين ديگري بر كتاب پر افتخار صنعت حمل و نقل لجستیکی كشورمان بيافزايد. 

با عرض تبريک و شادباش فرا رسيدن سال نو، افتخار دارد بدينوسيله از تلاش، همدلي و همراهي يکايک مديران و تمامی کارکنان محترم که سرمايه اصلي هر شركت محسوب مي شوند، تشکر و قدرداني نموده و از درگاه حضرت احديت براي شما عزيزان و خانواده محترمتان فردايي روشن، بهروزي و توفيق روز افزون آرزو نمايم.

                                                                                                                                                                                                                                        علی قبادی 
                                                                                                                                                                                                                                           مدیر عامل 
                                                                                                                                                                                                                                  شرکت فولاد لجستیک

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.