آماده بکاری 95درصدی واگنهای شرکت چند وجهی فولاد لجستیک

علی قبادی مدیرعامل شرکت چند وجهی فولاد لجستیک:کاهش توقفات و افزایش آماده بکاری ناوگان حمل و نقل فولاد خوزستان اولویت اصلی ماست
شرکت چند وجهی فولاد لجستیک در اول شهریور ۱۴۰۱ میزان آماده بکاری واگن های خود را به۹۵ درصد رساند و این امر در چند سال اخیر بی سابقه بوده
🔰علی قبادی مدیرعامل شرکت چند وجهی فولاد لجستیک در گفت‌ وگو با خبرنگار روابط عمومی، اظهار داشت: با هدف ارتقای آماده‌ بکاری ناوگان دستیابی به رکورد های متوالی در سالهای گذشته ، علاوه بر اینکه در ۵ سال گذشته بی سابقه بوده، در مرداد ماه میزان آماده بکاری عملیاتی فولاد لجستیک به بالاترین حد خود از طی سالیان گذشته تاکنون رسید،از طرفی میانگین آماده بکاری ناوگان ریلی،با همت و پشتکار کارکنان شرکت فولاد لجستیک محقق شد.
🔰مدیرعامل شرکت فولاد لجستیک،با اشاره به تلاش‌های شبانه روزی شرکت لکوموتیو ریل اروند در راستای افزایش سرعت و کیفیت تعمیرات اساسی ، ویژه و جاری واگن ها در ۵ ماه ابتدایی سال ۱۴۰۱ برای تحقق اهداف و با غلبه بر مشکلات و محدودیت های گوناگون و در سایه تحریم و کمبود مواد اولیه و قطعات(واگن باری) مورد نیاز، تجربه‌ها و دستاوردهای فولاد لجستیک در نیمه نخست امسال اشاره کردند.
ایشان در ادامه مولفه های مهمی را برای پیشبرد اهداف و توسعه یادآور شدند: نخست این‌که رسالت حمل محصولات فولادی را با برنامه ریزی صحیح و شناخت و اولویت بندی مشکلات خواهیم توانست به صورت صحیح و سیستماتیک نسبت به بهبود نظام مدیریت حمل و نقل محصولات و کالاهای وابسته به فولاد خوزستان، اقدام مطلوب را اجرایی نماییم و دوم این‌که از تجربیات و رهنمودهای مهندس ابراهیمی مدیر عامل فولاد خوزستان استفاده کردیم
🔰وی در بیان های خود این برنامه ریزی هدفمند و با یاری خداوند متعال آماده بکاری به بیش از ۹۵ درصد رسید، که این امر یک رکورد بی سابقه در کشور خواهد بود. نتیجه انجام تعمیرات سالیانه کیفی و تکیه بر توانایی کارکنان و متخصصان داخلی و بومی است.
🔰علی قبادی با اشاره به محدودیت‌هایی که به واسطه تحریم‌ها و شیوع ویروس کرونا ایجاد شده است، افزود: با پیگیری واحدهای مختلف این شرکت واگن های متوقف در طول خطوط راه آهن نیز راه اندازی و وارد چرخه بهره برداری گردید و تلاش کردیم علیرغم وجود این محدودیت ها، در مسیر تعمیرات پایدار گام برداریم. خدا را شاکریم که در طلیعه ی سال ۱۴۰۱ که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال ” تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین” نامگذاری شده است، گام های استواری در راستای تحقق شعار سال برداریم.
🔰مدیر عامل شرکت فولاد لجستیک در پایان اظهارداشت:با توجه ویژه مدیریت به تامین به موقع قطعات و پشتیبانی از واحدهای نت و البته تعهد کاری و همبستگی همه کارکنان شرکت در سال جاری محقق خواهیم کرد.
همه توانایی خود را برای افزایش آماده بکاری واگنها و خودکفایی به کار می‌گیریم و از هیچ تلاشی در این مسیر دریغ نمی‌کنیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.