تاریخچه شرکت

مرکز تماس فولاد لجستیک

افتخارات و امیدها

در اینجا خلاصه‌ای از گذشته شرکت چند وجهی فولاد لجستیک آورده شده که هر فصل آن موجب افتخار و مباهات ماست. امید آن داریم که با بهره‌گیری تجارب گذشته آینده‌ای بسیار روشن‌تر برای مجموعه فولاد لجستیک رقم بزنیم!

گذشته‌ای شایان توجه

از سال 1387 با توجه به نیاز شرکت فولاد خوزستان شرکت حمل و نقل گنجینه پردیس تاسیس گردید. در سال های نخست با حمل بخشی از محصولات صادراتی به بندر امام خمینی (ره) و سرباره فولاد خوزستان به فولاد شادگان توانست جایگاه خود را در میان رقبا کسب نماید.

از تابستان سال 1396 با توجه به خرید سهام گنجینه پردیس توسط گروه توسعه فراگیر فولاد خوزستان (سهامی عام) و تغییر ساختار هیئت مدیره ، این شرکت از مسئولیت محدود به سهامی خاص تبدیل شد.

در پاییز 1396 شرکت گنجینه از حمل و نقل جاده¬ای در داخل استان فراتر رفته و ماموریت مدیریت لجستیک فولاد خوزستان به این شرکت واگذار گردید.

در زمستان 1396 این شرکت با مدیریتی چابک و استفاده از سرمایه‌های انسانی جوان توانست مدیریت 100% حمل جاده‌ای شرکت فولاد خوزستان را برعهده بگیرد.

در اواخر بهار 1397 و پس از دریافت مجوز حمل و نقلی ریلی از راه¬آهن ج.ا.ا مدیریت حمل ریلی محصولات به بندر امام خمینی (ره) و سنگ آهن (کنسانتره) از کلیه معادن نظیر چادرملو، چغارت، توسعه ملی سنگان، گلگهر و گهر زمین برعهده این شرکت قرار گرفت.

در پاییز 1397 گروه توسعه فراگیر فولاد خوزستان (سهامی عام) با خرید 50+1 سهم از شرکت فولاد ریل جنوب مدیریت و راهبری این شرکت را برعهده گرفت . از پاییز 1397 با تحویل مدیریت اسکله 72 هکتاری فولاد خوزستان در بندر امام خمینی (ره) مدیریت حمل ترکیبی ریل-دریا-ریل یعنی انتقال کنسانتره از معدن گلهر و گوهرزمین توسط اسکله شهید رجایی به بندر امام خمینی در دستور کار این شرکت قرار گرفته است.

شرکت حمل و نقل

رویکردی نو برای آینده

از زمستان 1397 با توجه به لزوم مدیریت حمل بین المللی و ایجاد ساختار ویژه در این شرکت مدیریت حمل جاده¬ای، ریلی و دریایی فولاد خوزستان به این شرکت واگذار گردیده است.

در بهار 1398 با توجه سیاست یکپارچگی لجستیک شرکت فولاد خوزستان،  با برنامه ریزی لازم شرکت گنجینه پردیس را در شرکت فولاد ریل جنوب ادغام نموده و نام شرکت را به چند وجهی فولاد لجستیک تغییر دادند.

در حال حاضر شرکت چند وجهی فولاد لجستیک، یکی از 5 شرکت بزرگ و توانمند حمل و نقل کشور عزیزمان ایران می باشد… در هر چه بهتر طی کردن این مسیر تمام تلاش خود را کرده و دست هر شخص حقیقی و حقوقی که در این راه با ما هم مسیر باشد را به گرمی میفشاریم…

 

زیرساخت‌های مجموعه فولاد لجستیک

در ادامه به بخشی از زیرساخت‌هایی که در حال حاضر در اختیار شرکت چندوجهی فولاد لجستیک میباشد، میپردازیم.

زیرساخت جاده‌ای

مجوز حمل استانی
20 دستگاه کامیون کشنده
پایانه حمل و نقل و خدمات فنی
نمایندگی شرکت آریادیزل در استان خوزستان
انبار تخصصی قطعات و لوازم
مجتمع خدماتی، رفاهی رانندگان

زیرساخت ریلی

1700 واگن لبه بلند حمل معدنی
201 واگن لبه کوتاه حمل محصول
8 دستگاه لوکوموتیو مانوری
تعمیرات تخصصی واگن

زیرساخت دریائی

مجوز راهبری دریائی
70 هکتار اسکله تخصصی
انبار تخصصی محصولات
70 هکتار اسکله تخصصی بندر امام (ره)

ارسال طرح های پیشنهادی

ما از ایده‌های نو طرح‌های دانش‌بنیان در حوزه لجستیک استقبال می‌کنیم. با ما در تماس باشید!