خدمات ما

مرکز تماس با فولاد لجستیک

حمل و نقل ریلی

01.

راه اندازی و توسعه و نگهداری خطوط ریلی جهت حمل مواد اوليه و محصولات طراحی، ساخت و راه اندازی زیر ساخت های مورد نیاز جهت بارگیری و تخلیه در اقصی نقاط کشور، تامین و تهیه انبار جهت محصولات و مواد اولیه هم جوار با خطوط ریلی، ارائه خدمات حمل بین المللی ریلی به کشور های حوزه cis وuis ، مدیریت حمل و نقل ریلی با تأمین واگن و پشتیبانی لجستیکی فولاد خوزستان

حمل و نقل ریلی

حمل و نقل جاده ای

02.

بهره‌برداری از ۳۰ دستگاه کامیون c&c تحت مالکیت شرکت فولاد لجستیک با ارزش ۴۵۰ میلیارد ریال در پایانه خدماتی فنی شرکت چند وجهی فولاد لجستیک ارائه دهنده خدمات در حوزه حمل و نقل لجستیکی در محدوده کشوری و بین الملل با هدف کسب رضایت مشتریان و آمادگی مدیریت حمل سازمان ها را دارد.

حمل و نقل دریایی

03.

حمل دریایی شرکت کشترانی آقانوس آزاد بعنوان بازوی حمل و نقل دریایی شرکت فولاد لجستیک آماده ارائه خدمات میباشد و خدمات حمل و نقل دریایی کالای کانتینری حمل محمولات فله و کالاهای عمومی مخصوصا در صنعت فولاد و صنایع وابسته بصورت تخصصی برای کالاهای وارداتی و صادراتی نقش ایفا می نماید.

حمل و نقل ترکیبی

04.

اولین محموله حمل و نقل جاده‌ای و دریایی شرکت فولاد لجستیک که به سفارش شرکت صنعت فولاد شادگان و با کمک معاونت خرید فولاد خوزستان از معدن گل گهر به مقصد فولاد شادگان بارگیری شده بود؛ روز دوشنبه ۲۰ آبان ماه ۹۸ توسط کشتی اونگ در اسکله اختصاصی فولاد خوزستان در بندر امام خمینی (ره) تخلیه گردید.

حمل و نقل بین الملل

05.

توافقات با سه مشتری جهت حمل ریلی محموله‌های صادراتی به کشور ترکیه صورت گرفت که شرکت چند وجهی فولاد لجستیک به عنوان شرکت حمل کننده ارائه خدمات نماید و با اعزام واگن‌های لبه بلند تخصیص داده شده، فعالیت‌های لازم انجام و پس از بارگیری واگن‌ها در دو ایستگاه تبریز و سلماس اولین بارنامه‌های بین المللی پیش برنده ی این شرکت صادر گردید و رسماً هدف تعیین شده محقق گردید.

حمل و نقل بین الملل

نگهداری و تعمیرات

06

شركت لکوموتیوریل اروند در تاریخ 1387/11/30 به صورت شرکت سهامی خاص تاسیس شده و طی شماره 345068 مورخ 1387/11/30 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است. در حال حاضر شرکت لکوموتیوریل اروند(سهامی خاص) جزء واحدهای تجاری فرعی شرکت چندوجهی فولاد لجستیک (سهامی خاص) است. شماره شناسه ملی به شماره 10103898643 می باشد.

خدمات شرکت فولاد لجستیک

در حال حاضر شرکت چند وجهی فولاد لجستیک، یکی از 5 شرکت بزرگ و توانمند حمل و نقل کشور عزیزمان ایران می باشد….